Sedačky na míru

Výběr sedací soupravy není jistě jednoduchá záležitost a sedací souprava se zpravidla kupuje s výhledem na poměrně dlouhou dobu. Z tohoto důvodu je velice důležitá zejména správná volba potahové látky, materiálu, typu a v neposlední řadě také rozměru sedací soupravy. Díky našemu zdokonalenému konfigurátoru a filtraci, nebude již výběr záležitostí mnoha hodin, ale na základě rozměrových a materiálových požadavků jednoduše zvolíte vhodný rozměr, nebo typ materiálu. Systém poté sám vyhledá vhodné typy a varianty za Vás!

1. Volba potahové látky:

V našem e-shopu najdete nepřeberné množství typů a variant sedacích souprav. Základní volbou u většiny z nich, je možnost výběru potahové látky. Díky konfigurátoru, můžete vhodnou potahovou látku vybírat z mnoha desítek barevných odstínů. Sedací soupravy nabízí možnost volby potahové látky jak jednobarevné, tak v kombinaci dvou barev a u některých sestav dokonce z více barevných odstínů. Základní výběr látek se povětšinou dělí na výběr potahové látky pro korpus (spodní část sedací soupravy) a na sedací a opěrnou část.

2. Volba vhodného materiálu:

Další možností při výběru sedací soupravy, je zvolení vhodného čalounění. Zde je volba rozdělena na tři základní kategorie, a to potahové látky, ekokůže a pravé kůže.
Tyto materiály se liší zejména svými technickými parametry a také způsobem užití.

Nejuniverzálnější a tedy nejvíce rozšířená je především potahová látka, která se dále dělí na různé podskupiny na základě struktury, otěruvzdornosti a dalších vlastností.

Ekokůže a především pravé kůže v sobě skrývají nádech luxusu a vyznačují se svými osobitými a specifickými vlastnostmi, kterými jsou zejména jednoduché čištění a u pravých kůží také dlouhá životnost a vysoká odolnost.

3. Výběr typu:

Sedací soupravy se samozřejmě vybírají především na základě rozměrových a prostorových dispozic. Zde je možné sedací soupravy rozdělit do čtyř kategorií:

4. Vhodný rozměr:

Základní volba typu je samozřejmě na Vás, ale vhodný rozměr v našem e-shopu jednoduše vyhledáte pomocí rozměrové filtrace, kterou naleznete na levém boku každé sekce.

5. Sektorové sedací soupravy:

Některé sedací soupravy dále umožňují možnost volby z více typů a variant, při zachování specifického vzhledu a kvality a liší se pouze na základě rozměru a typu. Typickým příkladem je sedací souprava Amigo, kterou naleznete na tomto odkazu: https://www.askontsedacky.cz/search/?q=amigo
Sedací soupravu Amigo a samozřejmě i spoustu dalších typů, můžete mít v podstatě ve všech výše zmiňovaných variantách, 3+1+1, 3+2+1, rohových do L nebo do U, ale také v různých velikostech.

6. Sedací soupravy na míru:

Některé vybrané typy dále nabízí možnost nestandardní úpravy vyloženě na míru a rozměr dle požadavků zákazníka. Zde jako příklad uvádáme sedací soupravu Bologna (samozřejmě je možnost úpravy i u dalších typů). Tuto sedací soupravu nabízíme nejen jako sektor, ale každá jednotlivá část sedací soupravy jde individuálně upravovat na jakýkoliv rozměr - odkaz zde: https://www.askontsedacky.cz/search/?q=bologna

Úprava na míru je již ovšem hodně specifická záležitost a zde jednoznačně doporučujeme obrátit se na naše specialisty a to buď prostřednictvím naší infolinky 778 065 007 a nebo prostřednictvým mailu obchod@askontsedacky.cz, kde jednotlivé dotazy nejen zodpoví, ale také pomohou řešit.

Askont sedačky

 

 

 

Nevíte si rady s výběrem sedačky?
Obraťte se na našeho specialistu.